Župne obavijesti za Uskrs

– Župni vjeronauk nastavljamo iza Malog Uskrsa.
– Podjela sakramenta svete krizme u našoj župi je sljedeću nedjelju, na Mali Uskrs, na misama u 9 i 11 sati. Ovogodišnji krizmatelj je don Marinko Vidović. Krizmanici i kumovi dužni su na svojim mjestima u crkvi biti barem 15 minuta prije mise.
– Ispovijed za krizmanike, kumove i roditelje je u subotu u 16 i 17 sati. Za krizmanike je obavezno, za kumove i roditelje se preporučuje. Iza ispovjedi krizmanici su dužni ostati na svetoj misi u 19 sati. (krizmanici svoje svijeće mogu preuzeti u sakristiji!)
– Ovaj četvrtak izvanredno NEMA klanjanja pred Presvetim Oltarskim Sakramentom iza večernje mise.
– Najavljujemo svetkovinu svete Katarine Sijenske, naslovnice i zaštitnice našeg samostana i zaštitnice Europe. Svetkovina pada u ponedjeljak, 29. travnja. Za svetkovinu ćemo se pripravljati trodnevnicom u petak, subotu i nedjelju s početkom u 19 sati. Svetkovinu otvaramo u nedjelju pjevanom Večernjom u 18:30 sati i svetom misom.
– Prva sveta pričest u našoj župi je 5. svibnja.
Iv 20, 1-9
Trebalo je da Isus ustane od mrtvih.

Please follow and like us:
error