Župne obavijesti za Cvjetnicu

– Na Veliki ponedjeljak, utorak i srijedu mise su u 7 i 19 sati.
– Župni vjeronauk nastavljamo iza Malog Uskrsa. Najavljujemo svetu krizmu u našoj župi na Mali Uskrs na misama u 9 i 11 sati.
– Uskrsna ispovijed je na Veliki ponedjeljak i utorak ujutro od 8-10:30 sati i posljepodne od 16-19 sati.
– Ispovijed bolesnika koji su prijavljeni je u Veliku srijedu tijekom prijepodneva.
– Na Veliki četvrtak u katedrali je misa posvete ulja u 10 sati i to je jedina misa u nadbiskupiji prijepodna taj dan. Ovdje je Misa večere Gospodnje u 19 sati. Apostoli su ove godine naši branitelji iz Domovinskog rata.
– Iza Mise večere Gospodnje nastavljamo cjelonoćno bdijenje ispred Kristova groba u našoj crkvi. Svatko neka odvoji malo vremena u toj noći i dođe ovdje probdjeti s Gospodinom, u noći njegove muke. Na sveki puni sat noći molitvu će predvoditi jedna od naših župnih zajednica. Bdijenje zaključujemo na Veliki petak ujutro u 6 sati, koje će molitvom zaključiti naše časne sestre.
– Na Veliki petak crkva će cijeli dan biti otvorena za sve koji žele doći moliti. Strogi je post i nemrs. Obredi Velikog petka započinju u 19 sati, a nakon toga je procesija s Presvetim.
– Na Veliku subotu blagoslov hrane je u 17 i 17:30 sati. Vazmeno bdijenje započinje u 22 sata. Ponesite svijeće!

Please follow and like us:
error