Župne obavijesti za 2. nedjelju kroz godinu

– Ako još netko želi naknadni balagoslov obitelji može se javiti u sakristiju ili župni ured.
– Nastavlja se župni vjeronauk po ustaljenom rasporedu koji možete vidjeti OVDJE.
– Četvrtkom je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom iza večernje mise. Posebno vas potičemo da provedete malo vremena u adoraciji.
– Slijedeće tri nedjelje iza večernjih misa održati ćemo roditeljske sastanke.
Slijedeće nedjelje (27. siječnja) na večernju misu i roditeljski sastanak iza nje pozivamo prvopričesnike i njihove roditelje/ skrbnike. Sastanak je OBAVEZAN!
-Podjela svete Krizme u našoj župi je 28. travnja, a Prva sveta pričest 5. svibnja.
– 14. veljače (četvrtak) nadbiskupov izaslanik msgr. Nedjeljko Ante Ančić, pastoralni vikar, obavit će službenu vizitaciju naše župe: pregled župnih matica, blagajničkog dnevnika i drugih dokumenata te župnog inventara, kao i razgovor sa svećenicima o pastoralnom radu u župi. S nama će slaviti i svetu misu.
– 3. ožujka (nedjelja) pastirki pohod naše župe obavit će naš nadbiskup msgr. Marin Barišić. Obaviti će razgovor sa svećenicima, susresti se s časnim sestrama te Župnim pastoralnim vijećem i Odborom za izgradnju župne crkve. To će biti prilika iz prve ruke od njega saznati gdje smo po pitanju naše odavno sanjane crkve. Nadbiskup će tom prilikom s nama slaviti svetu misu.

Please follow and like us:
error