Župne obavijesti za 6. vazmenu nedjelju

– Umjesto župnog vjeronauka ovaj tjedan djeca trebaju doći na trodnevnicu i proslavu svetkovine Gospe Fatimske.
– U četvrtak je bl. Uzašašća Gospodinova, kada započinjemo trodnevnicu za svetkovinu naše zaštitnice Gospe Fatimske, koju ćemo proslaviti u sljedeću nedjelju.
– Raspored Trodnevnice možete vidjeti OVDJE
– Kako smo vam već najavljivali, naša nadbiskupija organizator je i domaćin trećeg Nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji 15. i 16. rujna 2018. u Solinu, na kojem se očekuje veći broj obitelji za koje je potrebno organizirati smještaj. Otac nadbiskup moli sve vas koji ste u mogućnosti osigurati smještaj za neke od ovih obitelji koje će doći iz daleka, da nam to prijavite u župni ured do kraja svibnja.
– Daje se na znanje da Tihomir Šutalo i Ivana Ćurdo iz naše župe, žele sklopiti ženidbu 19.05. 2018. u katedrali u Mostaru, takoođer ženidbu žele sklopiti Ivan Kasum iz naše župe i Ana Juričić 12. 05.2018. u župi Duće.
Iv 15, 9-17; Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za prijatelje.

Please follow and like us:
error