Župne obavijesti za 20. nedjelju kroz godinu

– Danas je svetkovina Uznesenja Blažene Djevice Marije na nebo- Velika Gospa. Mise u našoj župi su prema nedjeljnom rasporedu u 8 ,10 i 19 sati. Središnja gradska misa je na Pojišanu u 19 sati, nakon procesije iz katedrale.
– U utorak je spomen sv. Roka Ispovjednika, koji se slavi u župi Manuš. Središnja misa je u 19 sati.
– Naša župa organizira hodočašće na Susret hrvatske katoličke mladeži u Bjelovaru 17. rujna. Pozivamo srednjoškolce, studente i radničku mladež da ses prijave u sakristiju ili župni ured s podacima i brojem telefona. Više informacija o svemu ćemo objaviti naknadno.
– Sljedeću nedjelju na misi u 10 sati bračni par Cetin iz naše župe slavi dijamantni pir- 60 godina braka. Podržimo ih svojim dolaskom na tu misu.

Please follow and like us:
error