4. vazmena nedjelja- 3. dan trodnevnice Gospi Fatimskoj

– Sutra je svetkovina Gospe Fatimske. Vjernici naše župe dužni su slaviti svetu misu. Crkva će cijeli dan biti otvorena za hodočasnike. Prijepodnevne mise su u 08.00 i 10.00 sati. Središnja misa i procesija su u 19.00 sati, predvodi i propovijeda o. Nadbiskup. Ponesite svijeće za procesiju. Prvopričesnici neka ponesu cvijeće za posipati putem kuda ćemo nositi Gospin kip.
– U utorak u 19.30 sazivamo Župno pastoralno i Ekonomsko vijeće na sastanak.
– U četvrtak je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom iza večernje mise.
– Izišao je novi broj našeg župnog časopisa “Žir”. Hvala svim suradnicima koji su radili na ovom i svim prethodnim brojevima. Časopis možete uzeti na izlazu iz crkve, ostavite svoj prilog (20 kn) kojim pokrivate troškove tiskanja!
– U sakristiji ili župnom uredu podignite fotografije i DVD ovogodišnje krizme. Fotografije i DVD prve pričesti biti će spremni do sljedeće nedjelje.


Please follow and like us:
error