Župne obavijesti za 3. vazmenu nedjelju

– Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinjeli dostojanstvenom slavlju Prve svete pričesti u našoj župi. Posebno hvala don Danki i časnim sestrama Fidelis i Pavli na trudu i ljubavi! Čestitamo prvopričesnicima i njihovim obiteljima!
– U utorak na svetkovinu sv. Dujma mise su u našoj župi po dnevnom rasporedu.
– Četvrtkom iza večenje mise je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom na što vas osobito potičemo!
– U petak započinje trodnevnica Gospi Fatimskoj, čija svetkovina pada u drugi ponedjeljak. U petak u 19 sati misu predvodi don Josip Bečić, u subotudon Tomislav Čubelić, a u nedjelju don Ivan Čubelić. Prije misa u trodnevnici molimo krunicu i prigoda je za ispovijed.
Odazovite se svojim sudjelovanjem našoj Gospi na čast!
– Na samu Gospinu svetkovinu središnju večernju misu i procesiju predvodi naš nadbiskup.Pozivamo muškarce koji bi nosili Gospin kip u procesiji da se jave ovih dana. Noseti kip neka bude čin zavjeta u našoj župi.
– Ispovjed prvopričesnika je u subotu u 9 sati škola Split 3, a u 10 Blatine Škrape.
– Došle su fotografije i DVD-ovi ovogodišnje krizme. Možete ih podići u sakristiji crkve ili župnom uredu ovih dana!

Please follow and like us:
error