Župne obavijestiza 22. nedjelju kroz godinu

– Danas je Dvadeset druga nedjelja kroz godinu, svete mise su uobičajnim rasporedom: radnim danom u 7.00 i 19.00 sati, a nedjeljom (počevši od danas) u 8.00, 9.00, 10.30 i 19.00 sati. U četvrtak je klanjanje pred POS iza večernje mise, na koje vas posebno potičemo.
– U petak je Prvi petak u mjesecu. Prilika za ispovijed je prije jutarnje i večernje mise. Bolesnike ćemo obići tijekom prijepodneva.
– U petak, 07. rujna, hodočašće je u Vepric povodom blagdana Rođenja Marijina – Male Gospe. Krećemo s pazarića u Bušićevoj u 14.00 sati. Cijena hodočašća je 50 kn. Možete se prijaviti u sakristiji crkve iza misa ili u župni ured za to hodočašće.
– U subotu je blagdan Rođenja Marijina – Mala Gospa. Svete su mise u našoj župi 07.00 i 19.00 sati navečer. Središnja misa u Solinu uoči Male Gospe je u 18.00, a na sam blagdan svečane su mise u 10.00 i 18.00 sati. O svemu više imate na plakatu.
– Najavljujemo treći Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji u Solinu 15. i 16. rujna. Središnja misa je u nedjelju 16. rujna u 10.00 sati. Zbog toga u župi taj dan neće biti mise u 10.30.
– Termine za upis na župni vjeronauk objaviti ćemo nakon što počne nova školska godina.
– Daje vam se na znanje da Marko Erceg, sin Antuna i Sanje r. Tutavac, nastanjen u našoj župi, za svoju ženu misli uzeti Ivu Novoselić, kći Zdenka i Evice r. Blažević, djevojku iz Vaplova. Njihovo će se vjenčanje održati u Valpovu 08. rujna.
– Već sada najavljujemo nadbiskupijsko hodočašće u Zagreb, na grob bl. Alojzija Stepinca, za 13. listopada ove godine. Tada će biti praizvedba oratorija “Slobodan u istini” napisan u čast bl. Alojzija Stepinca, a u njemu sudjeluje i naš župni zbor. Zainteresirani se mogu javiti u župni ured..

Mk 7, 1-8.14-15.21-23; Napustili ste zapovijed Božju, a držite se predaje ljudske.

Please follow and like us:
error