Župne obavijesti za 17. nedjelju kroz godinu

– 4. kolovoza je prvi petak u mjesecu. Sv. Misa u našoj župi je u 7:00 sati.
– 5. kolovoza je je dan Domovinske zahvalnosti, hrvatskih branitelja i 22 obljetnica vojno- redarstvene operacije Oluja. Sv. Misa zahvalnica u našoj župi slavit će se u 7:00 sati.
– Ured za pastoral mladih organizira hodočašće mladih 12. i 13. kolovoza od Solina do Sinja. Program počinje 12. kolovoza u 19:30 sati s ispovijedi, sv. Misa je u 21:00 sati, a polazak u 22:00 sata. 13. kolovoza u 6:00 sati sv. Misno slavlje predvodi gvardijan fra Petar Klapež.

Mt 13, 44-52;Proda sve što ima i kupi onu njivu.


Nadalje, kraljevstvo je nebesko kao kad mreža bačena u more zahvati svakovrsne ribe. Kad se napuni, izvuku je na obalu, sjednu i skupe dobre u posude, a loše izbace. Tako će biti na svršetku svijeta. Izići će anđeli, odijeliti zle od pravednih i baciti ih u peć ognjenu, gdje će biti plač i škrgut zubi.
Jeste li sve ovo razumjeli? « Odgovore mu: »Jesmo.« A on će im: »Stoga svaki pismoznanac upućen u kraljevstvo nebesko sličan je čovjeku domaćinu koji iz svoje riznice iznosi novo i staro.«

Please follow and like us:
error