Župne obavijesti za 16. nedjelju kroz godinu

– U utorak (25. srpnja) je blagdan sv. Jakova apostola, u srijedu (26. srpnja) je spomendan sv. Joakima i Ane roditelja Blažene Djevice Marije, a u subotu (29. srpnja) je spomendan sv. Marte. Sv. Misa u našoj župi na navedene blagdane je u 7:00 sati.
– Tražeći osvježenje nemojte zaboraviti na svoju dušu. Sv. Mise u našoj župi su : ponedjeljak- subota: 7:00 sati;
nedjelja: 8:00; 10:00; 19:00 sati.
– Kroz srpanj i kolovoz četvrtkom neće biti klanjanja pred Presvetim oltarskim sakramentom zbog ljetnog rasporeda sv. Misa.

Mt 13, 24-43; Pustite nek oboje raste do žetve.


»Sijač dobroga sjemena jest Sin Čovječji. Njiva je svijet. Dobro sjeme sinovi su Kraljevstva, a kukolj sinovi Zloga. Neprijatelj koji ga posija jest đavao. Žetva je svršetak svijeta, a žeteoci anđeli. Kao što se kukolj sabire i ognjem sažiže, tako će biti na svršetku svijeta. Sin će Čovječji poslati svoje anđele da pokupe iz njegova kraljevstva sve zavodnike i bezakonike i bace ih u peć ognjenu, gdje će biti plač i škrgut zubi. Tada će pravednici zasjati poput sunca u kraljevstvu Oca svojega.«

Please follow and like us:
error